Kontaktinformācija: (371) 66051823, admin@cis-expert.lv

Par mums

KAS MĒS ESAM

Augsti kvalificēts veicināšanas spēks, reģionālā pārvaldība, pienācīgi aptverta visa potenciālā teritorija, labi izstrādāta datubāze ar galvenajiem zāļu izrakstītājiem nodrošina noturīgu un pārliecinošu attīstību.  Pilnīga uzņēmuma administrācija, ko kopīgi pārvalda mūsu galvenais pārvalde Latvijā un oficiālās pārstāvniecības NVS valstīs (Baltkrievijā), atbrīvojot no papildu administratīvajām izmaksām un pilnībā sedz jebkādu risku.

KO MĒS DARĀM

CIS Expert Consulting strādā profesionāļi, specializējušies pārdošanā starp uzņēmumiem (B2B tirdzniecības tehnoloģija), un sniedz speciālistu padomus kā izmantot resursus ārējā tirdzniecībā, tādējādi sniedzot iespēju mūsu klientiem strauji un veiksmīgi iekļūt jaunos tirgos, izvairoties no papildu izmaksām, riska un traucējumiem, kas parasti rodas atverot ārzemju birojus un pieņemot darbā vietējos darbiniekus.

CIS 4 punktos

Reģionālās tirdzniecības speciālisti


Liela starptautiskā pieredze vadībā


Skaidra metodoloģija un pārbaudīti procesi


Uz panākumiem orientēta samaksa un noteikumi

GALVENIE IEGUVUMI

  • Samazināta maksa ieiešanai starptautiskajos tirgos
  • Zems risks
  • Ātra iekļūšana tirgū
Kā mēs to darām
  • Lieliska pieeja apvienota ar daudzu gadu pieredzi pārdošanā un tirgvedībā.
  • Sadarbojamies ar saviem klientiem tā, lai atbilstu viņu mērķiem, stratēģijām un prioritātēm.
  • Mēs nodrošinām tūlītēju pieeju kanāliem, partneriem un potenciālajiem pircējiem.
  • Aktīva, ilgstoša pārdošana, lai palielinātu ieņēmumus.

MŪSU KOMANDA

CIS Expert Consulting ir izveidojusi komandu savienojot unikālu jomu zināšanas, pārdošanas un tirgvedības kompetenci un darbības pieredzi. Kā rezultātā mēs esam resurss, kas izgatavo, sniedz pakalpojumus, ražo pasaules farmācijas industrijā, pie kā var vērsties, ja nepieciešams veicināt pārdošanu NVS valstīs.
Mūsu vadības komanda Latvijā ir galvenais darbības centrs mūsu partneru un klientu vervēšanā un sadarbībā, kā arī pārvaldot juridiskos, finansiālos un operatīvo darbību aspektu organizāciju. Mūsu tehnisko tirdzniecības aģentu komanda un ārpakalpojumu pārdošana, kas ir pieejama katrā NVS tirgū, ir tūlīt pieejama arī klientiem iekšējā tirgū, pielāgojot viņu stratēģijām un prioritātēm.