Kontaktinformācija: (371) 66051823, admin@cis-expert.lv

CIS Expert Consulting ‐ Pakalpojumi

pārdošanas tirgvedības pakalpojumi

Piedāvājam plašu, uz ienākumiem orientētu, pārdošanas pakalpojumu klāstu tehnoloģiju ražošanas uzņēmumiem, kuru mērķis ir risināt dažādu uzņēmējdarbības modeļu un pārdošanas uzdevumu pielietojumu sākot no sarežģītu sistēmu tiešās pārdošanas beidzot ar programmatūru vai produktu vairumtirdzniecību caur kanāliem vai apvienojot gan tiešo pārdošanu, gan vairumtirdzniecību.


PĀRDOŠANAS TIRGVEDĪBAS PAKALPOJUMI


Pārdošanas tirgvedība (iekšpakalpojumi un ārpakalpojumi) ir CIS Expert Consulting būtība, sniedzot aktīvus un ilgstošus pārdošanas pakalpojumus, lai palielinātu ieņēmumus. Pārdošana jaunās valstīs sākas ar mūsu līguma parakstīšanu, nodrošinot jūsu uzņēmumā pilnas vai nepilnas slodzes tirdzniecības pārstāvi, kas sazinās tieši ar jūsu vadību. Visbiežāk mūsu tirdzniecības pārstāvis darbojas uz vietas savā patstāvīgajā dzīvesvietā.  Taču varam piedāvāt arī speciālistus, kas darbojas vertikālajā tirgū.


Mūsu pamata iekšpakalpojumi un ārpakalpojumi:

  • Pārdošana uzņēmumiem.
  • Produktu un programmatūru vairumtirdzniecība sadarbojoties ar izplatītājiem, tālākpārdevējiem un citām organizācijām.
  • Sarežģītu sistēmu tirdzniecība ar vietējo kanālu partneru palīdzību, piemēram, sistēmu integrētājiem, pievienotās vērtības tālākpārdevējiem, utt.

PAPILDU (ATBALSTA) TIRDZNIECĪBAS PAKALPOJUMI

Tirdzniecības pārvaldības pakalpojumi

Palīdzam klientiem uzlabot pārdošanas organizācijas efektivitāti un palielināt ieņēmumus, tai pat laikā samazinot papildu izmaksas uzsākot tirdzniecību jaunos tirgos.

Pieprasījuma veicināšanas pakalpojumi

Papildu pārdošanas pamatpakalpojumi sekmējot uzņēmuma attīstību ar pieprasījuma veicināšanu, potenciālo klientu piesaistīšanu, izmantojot mārketinga piltuves principu.

Potenciālo klientu noteikšanas pakalpojumi

Papildu pārdošanas tirgvedības pakalpojumiem ar mērķi paātrināt iekļūšanu tirgū nodrošinot tirdzniecības pārstāvjus ar jaunām un/vai papildu uzņēmējdarbības iespējām.

Pārdošanas un tirgvedības atbalsta pakalpojumi

Mūsdienu nesakārtotajā tirgū nepietiek tikai ar centieniem uzlabot pārdošanu. Mūsu pārdošanas un tirgvedības atbalsta pakalpojumi ir aktuāli procesi vai vienreizēji projekti ar nolūku uzlabot jūsu konkurētspēju iekšējā tirgū, jo īpaši NVS tirgos.

KOMPETENCE UN PIEREDZE

medicīnas tirdzniecībaCIS Expert Consulting ir izveidojusi pirmšķirīgu medicīnas tirdzniecības pārstāvju komandu, kuri pieejami visos lielākajos Neatkarīgo Valstu Sadraudzības valstu tirgos.

Šobrīd pie mums ir pieejami aptuveni 30 tirdzniecības speciālistu, kas mūsu klientiem ir pieejami jau tūlīt.

SADARBĪBAS PAPLAŠINĀŠANA

CIS Expert Consulting nodrošina jūs ar tūlītēju pieeju kanāliem, partneriem un lietotājiem visās Neatkarīgo Valstu Sadraudzības valstīs.

CIS Expert Consulting tirgvedības komanda un tirdzniecības partneri sadarbojas ar desmit kanāliem un ietekmē tos..  Partneri, uzņēmumi, valdības iestādes un pakalpojumi.  Pakalpojumu sniedzēji, ar kuriem tiek piedāvāta iespēja sazināties, izklāstīt jūsu piedāvājumu un uzreiz noslēgt darījumu, vai nodot to kanāliem, kad izgājuši kvalifikāciju, pārvaldīti vietējā līmenī garantējot pastāvīgus ilgtermiņa ienākumus.

 

IZVIETOŠANAS PLĀNS

Sadarbojoties ar CIS Expert Consulting, tirdzniecība jaunās valstīs uzsāk parakstot mūsu līgumu, nodrošinot jūsu uzņēmumā pilnas vai nepilnas slodzes tirdzniecības pārstāvi, kas tieši sazinās ar jūsu vadību saskaņā ar CIS Expert Consulting pārdošanas daļas vadītāju.


Pēc izvēles, mēs varam iesaistīt pilnīgu pārdošanas speciālistu komandu, kas jums sniedz tūlītēju iespēju sasniegt jaunas valstis, ziņo vecākajam pārdošanas efektivitātes vadītājam, kas darbojas kā jūsu pārdošanas daļas vietnieks.