Kontaktinformācija: (371) 66051823, admin@cis-expert.lv

CIS Expert Consulting -­ Ārpakalpojumi

CIS Expert Consulting ir viens no ārpakalpojumu pionieriem NVS valstīs, šādu statusu uzņēmums ieguvis pateicoties Latvijas galvenā biroja lielajai ārpakalpojumu sniegšanas pieredzei.

Šodien mēs esam viens no uzņēmumiem, kas ieguvusi vislielāko pieredzi farmācijas ārpakalpojumu sniegšanā NVS valstīs.

‟Ārpakalpojumi” ir relatīvi jauns jēdziens NVS tirgū. Tas nozīmē jebkāds uzdevums, process vai darbība, kuru parasti veic darbinieki, taču to vietā šos darbus padara speciālistu grupa ilgākā periodā.

Ņemot vērā šo definīciju, farmācijas ārpakalpojumi var tikt realizēti jebkurā medikamentu ieviešanas procesa brīdī sākot ar reģistrēšanu un turpinot ar to pārdošanu.

CIS Expert Consulting ir spējas, prasmes un pieredze piedāvāt medikamentu reģistrēšanas, veicināšanas, importēšanas un izplatīšanas pakalpojumus, un attīstīt un izgatavot medikamentu un uztura bagātinātāju reklāmas materiālus.

Mūsu ārpakalpojumu projekta būtība ir individuāla pieeja, kas balstās uz mūsu klientu interesēm un vajadzībām. CIS Expert Consulting darbojas visos jautājumos sākot ar skaidru mērķu, uzdevumu un darbību definēšanu, visbeidzot nosakot iespējas un analizējot rezultātus.


Dažas ārpakalpojumu priekšrocības, kas atvieglos jūsu lēmumu:

  • spēja nodoties augstākas prioritātes projektiem
  • ienākumu pieaugums
  • pilnas slodzes darbinieku skaita samazinājums
  • izmaksu samazinājums

Jums ir iespējams noalgot CIS Expert Consulting tirdzniecības/ medicīnas pārstāvju komandu, kas palīdzēs izveidot jūsu produktu prezentācijas un apstiprināšanas portfolio. Mūsu komandas veiktie pasākumu tieši ietekmē pārdošanas dinamiku, tādā veidā uzņēmumi var neveidot paši savu komandu, kā arī izvairīties no citām izmaksām.


Mēs stingri ticam, ka atbildība, ko uzņemamies un mūsu panākumi pārstāvot jūsu uzņēmumu ir ārkārtīgi svarīgi.  Visiem farmācijas uzņēmumiem, kas atzīst ārpakalpojumu priekšrocības, ieguvumus un potenciālu, būtu jāapsver sadarbība ar CIS Expert Consulting, jo mūsu zināšanas var palīdzēt sasniegt nozīmīgus uzlabojumus attiecībā uz prognozējamajiem pārdošanas rādītājiem. Jūsu racionāls lēmums ir galvenais, lai jūsu uzņēmums sasniegtu pilnīgu tirgus potenciālu.